HALLogo 150 Gold Horiz                                     De Lijn Logo 35jaar klein zwart

 

1873. Precies 150 jaar geleden, op 18 april, werd, als opvolger van de Commanditaire Vennootschap Plate Reuchlin & Co, de Nederlandsch-Amerikaansche Stoomvaart Maatschappij (NASM) opgericht, die bekend werd onder de naam Holland-Amerika Lijn (HAL).

1988. Precies 35 jaar geleden, op 10 december, werd vereniging De Lijn opgericht ter bevordering van het onderlinge contact tussen (oud)medewerkers van de Holland-Amerika Lijn en om de kennis over de geschiedenis van de scheepvaartmaatschappij vast te leggen en te bevorderen.

 

Website en beeldbank De Lijn worden vernieuwd

nwe homepage De Lijn

Momenteel wordt koortsachtig gewerkt aan een nieuwe versie van onze website en beeldbank in een eigentijdse stijl en met nieuwe software. Het ligt in de bedoeling om de vernieuwde website tijdens de komende voorjaarsreünie op 30 april officieel te presenteren.

Nwe beeldbank


N.B.
Het omzetten en screenen van al het tekst- en beeldmateriaal en het ontwerpen en testen van de nieuwe indeling en lay-out
brengt helaas met zich mee dat de website gedurende een periode vanaf 23 maart tijdelijk niet toegankelijk kan zijn.
Met excuses voor het ongemak!

 

Nieuwe wisseltentoonstelling museum De Lijn

Wisseltentoonstelling

 

Joomla templates by a4joomla