De Lijn Logo 35jaar klein zwart        Programma Winterlezingen (toegang gratis) 

 

Iedere laatste zaterdag van de maand worden het rijke maritieme verleden van de HAL of andere maritieme onderwerpen via een 'ontdekkingstocht' aan u gepresenteerd aan boord van het ss Rotterdam. De winterlezingen starten om 14 uur en duren ongeveer 1,5 uur. De laatste lezing van dit seizoen is in de Odyssee Room, met gratis koffie en thee in de La Fontaine Room. (beide op het B-deck). Ter kennismaking met De Lijn zijn ook niet-leden van harte welkom. De lezingen voor 2023 worden in het najaar bekend gemaakt.        
Aanmelding via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 Simulatie 002

                                                                           Foto: VSTEP  Simulation

Zaterdag 25 maart 2023
'Simulation en training aan boord'.
Hoe worden maritieme en veiligheidsprofessionals opgeleid in een realistische omgeving.
Spreker: dht. T. Vos, Business Development Director VSTEP-Rotterdam.

                                                                                             Paul de Graaff, Ledenwerving & Evenementen 

 

Joomla templates by a4joomla