socials RoterodamumRotterdam 1Logo VDL nieuw 002

Het Historisch Genootschap Roterodamum viert haar 75 jarig jubileum op zaterdag 25 juni in de Laurenskerk tijdens de Dag van de Rotterdamse geschiedenis. Niet alleen met muziekuitvoeringen, rondleidingen, films en lezingen, maar ook met een informatiemarkt van organisaties, die betrokken zijn bij de geschiedenis en het erfgoed van Rotterdam. Daaronder valt uiteraard ook de rijke geschiedenis van de Holland-Amerika Lijn en het dstss Rotterdam als nationaal maritiem erfgoed.
De doelstelling van De Lijn, als vereniging, is: 'Het met elkaar in contact brengen van (voormalige) werknemers en belangstellenden van de Holland-Amerika Lijn/Holland America Line én het vastleggen en bevorderen van de kennis over de geschiedenis van de Rotterdamse scheepvaartmaatschappij Holland-Amerika Lijn'. Dat is reden genoeg voor De Lijn om op deze informatiemarkt met een team aanwezig te zijn om promotie te maken voor het lidmaatschap en flyers uit te delen. De toegang tot deze feestelijke dag in de Laurenskerk is gratis. Voor het volledige programma zie de website van het Historisch Genootschap Roterodamum.

 

Joomla templates by a4joomla